Somavedic

Somavedic odstraňuje překážky, které brání tělu v tom, 

aby se samo uzdravilo, což je jeho přirozená schopnost.

Když už jednou takový úžasný pomocník jako je Somavedic existuje, byla by velká škoda, jeho účinků nevyužívat.

Vezmeme drahokamy, sestavíme je dohromady, uvolníme z nich energii, přidáme frekvence a máme Somavedic, přístroj, který harmonizuje prostor kolem sebe. Tak nějak by se dalo zjednodušeně popsat zařízení, které dnes pomáhá už více jak deseti tisícům lidí na celém světě od Aljašky až po Nový Zéland.

K lepšímu pochopení principu fungování Somavedicu je potřeba si ujasnit pár základních informací z fyziky...

Vše, co existuje, je tvořeno energií, která neustále vibruje. Nic jako neživá hmota vlastně neexistuje. Podíváme-li se podrobněji na jakýkoliv materiál, zjistíme, že se skládá z velmi malých částic - atomů, které se skládají z ještě menších, neustále kmitajících částic - elektronů, neutronů. Pokud bychom se na "předměty" podívali přes mikroskop s dostatečným rozlišením, spatřili bychom místo statické hmoty doslova elektronovou smršť, která připomíná zdánlivě chaotické hemžení mravenců v mraveništi. Vše je tedy velmi živé, v neustálém pohybu a tento pohyb má přesně předepsaný řád, dokonalou harmonii.

Stejně jako tzv. neživá hmota, tak i každá buňka v našem těle vibruje svojí specifickou frekvencí a jakákoliv odchylka od této původní "zdravé" frekvence způsobí určitou energetickou nerovnováhu - disharmonii, která se dříve nebo později může projevit jako zdravotní "problém".

Disharmonické vzorce lze ale naštěstí vnějším frekvenčním působením "vrátit" do původního stavu, podobně jako můžeme doznívající strunu hudebního nástroje nechat novým impulsem znovu rozeznít. Na tomto principu je založeno fungování přístroje Somavedic.

Jádro přístroje tvoří drahokamy a polodrahokamy, tedy minerály. Minerály v sobě ukrývají ohromné množství energie, která se běžně nijak významně neprojevuje. Abychom z nich získali větší užitek, je potřeba jejich energii nejprve uvolnit. Můžeme si to přirovnat například k energii získané ze dřeva. Ve dřevě se desítky let hromadí transformovaná sluneční energie, ale až teprve po jeho zapálení se z něj začne tato energie uvolňovat.

Energie vyzařované z jednotlivých kamenů je potřeba vyladit do rezonance. Toho dosáhneme jejich určitým konkrétním vzájemným rozestavením. Vyladěním do rezonance pak vzroste účinek enormním způsobem. Na principu rezonance by měl údajně fungovat i Teslův generátor.

Takto řízeně uvolněné a do rezonance vyladěné energie využijeme jako nosiče a k vlastním frekvencím minerálů, tvořících srdce přístroje, přidáme další potřebné frekvence. Společně pak budou na své okolí působit harmonizačně a tím chránit živé organismy před nežádoucími škodlivými vlivy.