Somavedic-zkušenosti


Somavedic Medic new - měření a zkušenosti

datum uvedení do provozu: 8.10.2016
okruh aktivního působení: 75 metru (v průměru, tvar pole: koule)
vyzařující energie: ca 541 500 BE*

Analýzu nového přístroje Somavedic Medic new jsem provedl po dvou měsících od zapojení přístroje. Ten je v provozu v bytě v centru jednoho z deseti největších německých velkoměst, tedy zejména elektrosmogová zátěž je zde obrovská. Do bytu mi září, pro některé možná těžko představitelných, 21 cizích wi-fi sítí. To znamená, že pokud u mne v bytě eliminuje přístroj elektrosmog do 93% a z toho konkrétně škodlivé wi-fi záření na 95%, tak si můžete být téměř jisti, že pokud nebydlíte ve velkoměstě, přímo pod vysílačem GSM nebo vysílačem digitálního tv-radio vysílání či podobně, pak je účinek na elektrosmog 100%.

Rozdíl mezi modelem Harmonie a Medic new je zřejmý. Přístroj Medic new je mnohem výkonnější. Je určen do míst s vysokou koncentrací lidí a je vhodný do míst, kde probíhá léčba - a to jak alternativní, tak klasická. Přístroj Medic new dokáže mnohem rychleji vyčistit prostor od všech negativních energií a to platí jak pro energie gpz a elektrosmogu, tak pro negativní energie lidí. 

Přístroj Medic new má také velmi elegantní design z čirého matně zbroušeného křišťálového skla. Oproti "fialové" harmonii vydává silnější světlo v příjemné bílo-modré záři. Je také znatelně větší.

Je třeba mít na paměti, že přístroje Somavedic jsou co se léčení a práce na sobě týče, pouze pomocníci. Žádnou práci za nás neudělají, pouze nám poskytnou dokonalé podmínky pro to, abychom se mohli léčit (či léčit druhé) a abychom na sobě mohli pracovat. Veškerá řešení všech našich potíží a disharmonií spočívají pouze uvnitř nás samých. Vše vnější je pouze odrazem vnitřního.

Doporučuji, pokud si zakoupíte přístroj domů, jej mít v každém případě v jiné místnosti než ve které spíte. První dva až pět dnů - to je velmi individuální, se může stát, že budete mít problémy usnout, či se naopak budete budit dříve než obvykle. To není žádný negativní dopad. Jedná se o běžnou reakci těla na změny energie prostředí.

Co se parametrů týče, tak ty jsou již popsány v analýze přístroje Somavedic Harmonie - níže na této stránce nebo na https://homosignum.blogspot.de/2016/10/somavedic-harmonie-mereni-zkusenosti.html

A zde jsou již tvrdá data:
vliv na čakry a auru
do jaké míry má vliv na otevírání čaker: 27% (platí pokud na sobě vědomě pracujeme)
do jaké míry má vliv na harmonizaci biopole čakry: 73%
do jaké míry má vliv na aktivitu čaker: 11%
jaký vliv má na harmonizaci aury člověka - jak dokáže "opravit" auru : 100%

vliv na GPZ
do jaké míry eliminuje vliv GPZ: 100%
do jaké míry eliminuje elektrosmog obecně: 93%
do jaké míry zmírńuje škodlivé působení wi-fi záření: 95%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení blue-tooth záření: 80%
do jaké míry zmirnuje škodlivé působení mikrovlných záření: 72%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení sítí GSM: 81%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení sítí digitálních tv a radio signálů: 63%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení vyzařování elektrického proudu: 37%

další funkce
do jaké míry eliminuje negativní vyzařování z lidí: 100%
do jaké míry chrání proti působení torzních polí: 100%
do jaké míry eliminuje škodlivé vlivy chemtrails: 69%
do jaké míry chrání proti působení egregorů náboženství: 78%
do jaké míry působí příznivě na rozvoj mimořádných schopností: 18%
do jaké míry pomáhá prohloubit meditaci: 58%
do jaké míry zlepšuje koncentraci: 62%
do jaké míry působí na zlepšování celkového fyz. zdrav. stavu člověka: 72%
do jaké míry působí na zlepšování psychiky: 36%
do jaké míry eliminuje negativní dopady onkologické "léčby": 31%
působí S. příznivě na všechny bytosti ve svém dosahu působnosti: ano
působí Somavedic příznivě na stav "alfa": ano
dokáže Somavedic odstranit zhoubné nádory: ne
dokáže Somavedic zmírnit negativní vlivy antibiotik: ano

Jan

*BE - zkratka pro jednotky Bovis používané pro radiesthetická měření, označují energetickou vibrační kvalitu, pojmenování podle francouzského fyzika Alfreda Bovise (1871 - 1947)

Pokud Vás napadlo něco, co bych mohl u Somavedicu ověřit či změřit, 
napište mi svůj dotaz na Email jan@homosignum.cz.
www.homosignum.cz


Teal Swan se vyjádřila k Somavedicu Atlantik:

"Pít vodu z Atlantiku je jako pít tekutý křišťál!"


Somavedic Harmonie - měření a zkušenosti

datum uvedení do provozu: 25.7.2016

okruh aktivního působení: 59,5 metru (v průměru, tvar pole: koule)
vyzařující energie: ca 326 500 BE*

Somavedic Harmonie mám již 9 týdnů a následující analýza je vyhotovena na základě mých smyslových pozorování, mého mimosmyslového vnímání a mých radiesthetických měření. O Somavedicu kolují různé superlativní informace a občas jsou mu přisuzovány až nadpřirozené schopnosti. Proto není divu, že jsem se setkal i s vážně míněními dotazy zda Somavedic dokáže vyléčit i rakovinu. Takové doměnky jsou již skutečně nebezpečné. I z těchto důvodů jsem se zaměřil na údaje ohledně působení Somavedicu na zdraví člověka. Somavedic Vám samozřejmě jako ani žádný jiný v současné době na trhu dostupný přístroj, rakovinu ani další závažná onemocnění nevyléčí! A výrobce samozřejmě ani nic podobného netvrdí. Přístroj však vytvoří nejlepší možné podmínky k léčbě všech onemocnění a nejen to. V současné době je na trhu mnoho přístrojů o kterých jejich výrobci tvrdí, že jsou schopny pomocí elektromagnetických a jiných frekvencí odstranit ten či onen problém či tu či onu nemoc. Faktem je, že žádný jiný přístroj na trhu, který by mi byl znám, nemá tak univerzální a efektivní působení jako je právě Somavedic. Navíc jeho cena není až zas tak vysoká a může si jej dovolit prakticky každý.

K některým z měřených parametrů bych napsal pár slov pro lepší pochopení.

Čakry
Somavedic harmonizuje čakry. To znamená, že dává dopořádku biopole - to jest energetický, nebo chcete-li aurický obal čakry. To se pozitivně projevuje na zdravotním i psychickém stavu a těm kteří na sobě pracují, lze s nadsázkou říci, že pomáhá v duchovním růstu.

              Torzní pole

Velice zajímavou "schopnost", kterou u přístroje vnímám je téměř úplná eliminace torzních polí, což jsou pole tvořená torzními (někdo je také označuje jako torzionové) generátory. Torzní generátory jsou jedna z "Mind Control Weapon", tedy zbraní na ovládání vědomí lidí. Žiji na území státu, kde jsou tyto generátory ve velkých městech instalovány a ve svém okolí - tj. okolí působení S. - budu tento účinek i nadále sledovat. V ČR zatím tyto generátory instalovány nejsou a věřím, že k tomu ani nedojde. Tedy ať již v existenci torzních generátorů věříte či nikoli je pro Vás, pokud žijete v ČR nebo na Slovensku tato funkce pasé.

               Náboženství

To, že přístroj výrazně omezuje působení náboženský a zřejmě i dalších egregorů na člověka znamená, že nějakým způsobem působí i v astrální rovině, což je velmi zajímavé. Egregory jsou určitě energetické formy, které existují na astrální úrovni skrze kterou ovlivňují lidskou psychiku. Obzvláště negativní jsou egregory různých náboženství a ismů. Čím slabší má jedinec vůli a srdeční a temenní čakru, tím více ho může egregor toho či onoho ovlivňovat. Tak se děje na nevědomé úrovni.

Meditace
Četl jsem několik ohlasů na to, že Somavedic pomáhá prohloubit meditace. Je to tak. Má na to vliv, také fakt, že zlepšuje koncentraci a harmonizuje čakry a auru. Také pomáhá se lépe a rychleji dostat do stavu alfa. Stav neboli hladina alfa je stav snížené frekvence mozkových vln (8 - 13 Hz), což je chtěný stav pro dosažení úspěšné meditace.Ve výsledku je tedy jeho vliv na prohlubování meditací poměrně výrazný.Přístroj má samozřejmě pozitivní vliv i na další hladiny jako je beta nebo gama, ale ne tak výrazný jako na hladinu alfa.

Z mnou zjištěných účinků přístroje vyplývají také další věci jako například pozitivní vliv na klidný spánek, útlum stresu, útlum psychické i fysické bolesti, zlepšení nálady a mezilidských vztahů (v celém poli působení přístroje, ano i u sousedů pokud jsou v dosahu:))

S. působí také pozitivně i na zvířata a rostliny - zkrátka vše živé. U zvířat, která GPZ vyhledávají chvíli trvá než si na něj zvyknou. U sousedů, kteří mají kočky trval rámus asi tři dny a noci, pak se ale vše uklidnilo. Příčinou rámusu nebylo až tak to, že by zvířata nějak trpěla - to samozřejmě ne! , ale sousedi mají kromě koček i psa, takže soustavná neposednost koček, které přišli o svá oblíbená místa, vyvolala jisté dočasné mezizvířecí konflikty.

V dosahu mého přístroje je také trávník, který se více zelená. V době před Somavedicem byl na některých místech přes léto vždy vysušenější. U Somavedicu vidím ohromný potenciál v zemědělství, konkrétně v pěstitelství. Na polích osazených několika dostatečně výkonými Somavedici by buďto nebyl žádný výskyt plísní ani parazitů nebo by byl minimální. Nebylo by tedy třeba žádných chemických postřiků a pojem "ekologické zemědělství" by se posunul na zcela novou úroveň.Věřím, že v budoucnu se tímto začne někdo zabývat.

vliv na čakry a auru
do jaké míry má vliv na otevírání čaker: 15%
do jaké míry má vliv na harmonizaci biopole čakry: 65%
do jaké míry má vliv na aktivitu čaker: 6%
jaký vliv má na harmonizaci aury člověka - jak dokáže "opravit" auru : 100%

vilv na GPZ
do jaké míry eliminuje vliv GPZ: 100%
do jaké míry eliminuje elektrosmog obecně: 54%
do jaké míry zmírńuje škodlivé působení wi-fi záření: 75%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení blue-tooth záření: 48%
do jaké míry zmirnuje škodlivé působení mikrovlných záření: 45%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení sítí GSM: 63%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení sítí digitálních tv a radio signálů: 45%
do jaké míry zmírnuje škodlivé působení vyzařování elektrického proudu: 35%

další funkce
do jaké míry eliminuje negativní vyzařování z lidí: 100%
do jaké míry chrání proti působení torzních polí: 95%
do jaké míry eliminuje škodlivé vlivy chemtrails: 22%
do jaké míry chrání proti působení egregorů náboženství: 65%
do jaké míry působí příznivě na rozvoj mimořádných schopností: 13%
do jaké míry pomáhá prohloubit meditaci: 45%
do jaké míry zlepšuje koncentraci: 55%
do jaké míry působí na zlepšování celkového fyz. zdrav. stavu člověka: 56%
do jaké míry působí na zlepšování psychiky: 36%
působí S. příznivě na všechny bytosti ve svém dosahu působnosti: ano
působí Somavedic příznivě na stav "alfa": ano

Ve své analýze účinků přístroje Somavedic Harmonie jsem se zaměřil na ty účinky, které považuji za nejdůležitější. Určitě se najdou ještě další věci, které přístroj pozitivně ovlivňuje. Napadne-li Vás něco, co bych mohl proměřit napište mi email a údaje sem případně doplním.

Závěrem bych ještě dodal, že se jedná o má vlastní zjištění provedená u mého vlastního přístroje Somavedic Harmonie. Vzhledem k tomu, že přístroje se se ve své funkci kus od kusu neliší jsou tato působení stejná u všech. Různé však může být pole působení přístroje a to v závislosti na síle GPZ či elektrosmogu. Pokud by někdo bydlel nedej bože v těsné blizkosti sítě vysokého napětí, pak by mohl být dosah přístroje omezen výrazněji.

Somavedic je mocný pomocník, není však všemocný. Pokud jej tedy chcete využívat i za jiným účelem než je eliminace GPZ a elektrosmogu - což je dle výrobce jeho primární účel, pak vězte, že chcete-li se vyléčit z těžké nemoci, nebo chcete-li duchovně růst, pak ten hlavní kus práce je vždy jen na vás samotných!

Jan
*BE - zkratka pro jednotky Bovis používané pro radiesthetická měření, označují energetickou vibrační kvalitu, pojmenování podle francouzského fyzika Alfreda Bovise (1871 - 1947)

Pokud Vás napadlo něco, co bych mohl u Somavedicu ověřit či změřit, napište mi svůj dotaz na Email: jan@homosignum.cz

www.homosignum.cz

Na závěr uvádím několik reakcí čtenářů:

Naprosto vyčerpávající. Moc děkuju za přezkoumání a výsledky měření.

Mám doma Somavedic Harmonie. Opravdu skvělá věcička!

Já mám doma Atlantik a Medik a Harmonie je v pokoji dcerky?

Jane perfektní analýza mam harmonii a medic a spoustu věcí co jste popsal opravdo pocituji nebo se dějí supr.

medic vlastní moja mama,ktorej som ho kúpila ja:) proste ma"len tak" zaujal a napadlo ma,že by jej mohol pomôcť-roky nespávala, psych.problémy, pitie...odvtedy spáva úplne parádne....hm

I já ho mám doma. Kvůli mamince, která měla velkou srdeční arytmii, byla velmi nervozní a po působení somavedicu jí arytmie zmizela. A já jsem starý nespavec a v poslední době spím velmi dobře, tak to bude asi také jeho vliv. Kromě toho všeho, somavedic vnímám jako takovou polobytůstku a hned od nás dostal jméno a je prostě součástí naší domácnosti.

U mne doma svítí Atlantik na vodu a Medik, je to krása a energie?. Na mém EYWA-SHOP, máte na všechny 5%slevu, fungují jako poradce a všem Somavediky vřele doporučuji

Ještě by to chtělo srovnání Harmonie / Medic & zlatý Somavedic