PandoraStar

Pandora Star je silný světelný přístroj, který využívá blikající světlo, aby vedlo váš mozek k zážitku celého spektra prospěšných stavů aktivity mozkových vln, které mohou být použity k mnoha posilujícím účelům.


PandoraStar stimuluje různé oblasti mozku - vysílá na sítnici paprsky LED světel řazených do unikátního tvaru trojúhelníků, jež se po dvojicích překrývají a vytvářejí sérii hexagramů. Uživatel přes zavřená oční víčka vnímá viditelný sled optických pulzů v podobě kaleidoskopických barevných vzorů a psychedelických obrazců, což vytváří silně stimulující prostředí a aktivuje mozkové vlny všech úrovní. 

Kdo používá PandoraStar?
PandoraStar využívají soukromě a komerčně po celém světě: 
terapeuti přirozené biologické zpětné vazby (biofeedbacku), 
trenéři osobního rozvoje,
výzkumníci vědomí, 
praktici/odborníci holismu a metafyziky, 
nadšenci synchronizování mozkových vln, 
také se používá v lázních a pro spirituální rozvoj.


Jak PandoraStar funguje?

Skrze sekvenování a kontrolu blikajícího světla činí PandoraStar možné vstoupit do jakéhokoliv frekvenčního stavu od 0,1Hz do 200Hz. Vysoce programovatelný software, který je součástí, vám umožní vytvořit neomezené programy pro všechny vaše osobní či profesionální využití.


Přístroj sestává z dvanácti vysoce výkonných světelných (LED) diod a integrovaného mikropočítače. Počet jednotlivých sekvencí stroboskopických světelných vzorců je prakticky nekonečný a mozek je tak důkladně stimulován sledem optických pulzů.

K čemu se PandoraStar může použít?
Hluboká meditace
Práce s energií
Relaxace
Pocit pohody (Wellbeing)
Zvládání stresu
Redukce strachu
Zvládání deprese
Zlepšení spánku
Učení
Zlepšení kognitivních funkcí
Kreativní vizualizace
Autohypnóza
Osobní rozvoj
Lucidní snění
Vidění na dálku
Šamanské cestování

a mnoho dalšího...

Nastavení integrovaného mikropočítače je neuvěřitelně flexibilní, díky čemuž je energie stroboskopického světla vysílána a harmonizována v různých frekvencích, vlnách, střídách a intenzitách. Blikající diody tvoří čtyři sady trojúhelníků, vydávají světlo o dvou vlnových délkách a dokážou tak generovat natolik různorodé sekvence vzorců jako žádný jiný přístroj.

Vysoce programovatelný software, s nímž je lampa PandoraStar dodávána, vám umožní ovládat blikající světla, jak vás jen napadne, a vytvořit si bezpočet sezení, která budou vyhovovat vašim osobním i pracovním potřebám.Přístroj PandoraStar - prodej ČR:

+420 775 775 462

Cena GBP 4.000


Možnost vyzkoušení, terapie, pronájem, školení:

Eywa - centrum terapie pro tělo a duši

Drobného 48 , Brno (pro skupinky po dohodě - celá ČR)

E-mail: eywacentrum@gmail.com, Tel: +420 775 775 462, web: www.stastnyzivot.wgz.cz


Se zakoupením si některého z modelů Somavedic v našem e-shopu vám nabízíme možnost vyzkoušet si zdarma mimořádný přístroj PandoraStar.